Peanut

Datum ztráty 15.09.2014
Místo ztráty Střítež, Střítež 98
Telefon 777077995
Odměna ANO
Jméno Peanut
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 2 měsíce
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Peanut je 2 měsíční koťatko (samička), které se našlo 11.9.2014 a utekla 15.9.2014. Barva: mourovatá. Peanut je nemocné drobné koťatko, které potřebuje veterinární péči. Je světle šedá melírovaná. Na všech 4 packách má bílé ponožky. Na krku měla zelenou gumičku s rolničkou, ale tu už mít nemusí. Čip, ani tetování nemá. Okolí z místa ztráty vůbec nezná. Kastrovaná není. Je taková klidnější, línější... Povahově je společenská, přátelská, důvěřivá, hodná. Vody se bojí. Sní cokoliv. Telefon 777077995

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Peanut

Přihlášení: