Pátek

Datum ztráty 21.06.2014
Místo ztráty Dobronice u Bechyne, c.p 75
Telefon 728795017
Odměna ANO
Jméno Pátek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk 4
Barva Cerny, hnedy + bily
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pátek je 4 roky starý pejsek, kříženec. Váží 15-20 kg. Má černou barvu, hnědé nohy a pod krkem bílou náprsenku. Měl na sobě látkový černobílý obojek + obojek proti klíšťatům šedé barvy. Není kastrovaný. Je čipovaný 203098100312839. Ztratil se u chalupy v Dobronicích u Bechyně v sobotu 21.6., ostře se hádal se svým synkem o hračku, naštval se a vběhl do lesů. Je to milý, hodný pejsek, velice přáteslký k lidem i pejskům. Občas ostře zareaguje na děti, má asi špatné zkušenosti z minulosti. Ale nikdy nikoho nekousl. Fyzicky je velice aktivní, vody se nebojí, přes lávku by klidně přešel. Okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pátek

Přihlášení: