Paris

Datum ztráty 04.03.2015
Místo ztráty Příkazy, Příkazy 30
Telefon 585434316
Odměna 500,- Kč
Jméno Paris
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Čivava
Věk 5 let
Barva zlatá, tmavší hřbet
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Paris je 5 let starý pejsek, plemeno Čivava. Je zlatý, má tmavší hřbet a dlouhou srst. Váží cca 2 kg. Tetovaný, čipovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 4.3.15 v 15:00 v oblasti Příkazy, okres Olomouc, utekl ze dvorku. Okolí ztráty vůbec nezná, byl v uvedené oblasti pouze na hlídání. Je udržovaný, není zvyklý být venku, bojí se lidí, přijde za cizím psem. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Telefon 608419823 POZOR!!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: - Paris byl viděn dnes (5.3.2015) kolem dvanácté hodiny v poledne v místě Křelov…

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Paris

Přihlášení: