Panky

Datum ztráty 28.02.2014
Místo ztráty Praha 4 Modřany, Voborského 401
Telefon 775255805
Odměna ANO
Jméno Panky
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva Černá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jmenuje se Panky, je černobílý s bílým bříškem,bílou levou nohou a bílým proužkem na hlavě. Chodil běžně ven, znal dobře okolí a aby se netoulal, tak jsme ho dali v únoru kastrovat. Ale ztratil se, vylepili jsme letáčky, několik lidí reagovalo že ho vidělo, hledali jsme ho tam, ale nenašli. Pokud to byl on, tak byl viděn v Modřanech v ulicích U pily, Ke Zvonici, K dolům, Pod sady. Zřejmě již netrefí domů. Za jakékoliv informace děkujeme. Kocourek je dominantní povahově, bojí se cizích lidí. Na jméno neslyší. Žádný obojek na sobě nemá. Čipovaný, ani tetovaný není. Vyloženě tulák to není.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Panky

Přihlášení: