Paní Kočková

Datum ztráty 30.03.2021
Místo ztráty Třešť, Selská 33
Telefon 775250888
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Paní Kočková
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Britská kočka 
Věk 11 let
Barva celošedá/modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Paní kočková je 11 let stará kočka. Na sobě měla černý obojek s adresářem. Čip nemá. Je kastrovaná a váží 4,5 kg. Večer 30.3.2021 se nám domů nevrátila Paní Kočková. Je to starší britská krátkosrstá kočka, která díky své mohutnosti na první pohled vypadá spíše jako kocour. Máme o ni velký strach, protože nikdy nechodí na daleké výpravy a není zvyklá nocovat mimo svůj pelíšek. Pravděpodobně se pohybuje někde v okolí mateřské školy (Selská/Luční ulice v Třešti). Znaky: Řídké chlupy nad očima, u čumáčku krátké kroucené vousky, zvýšená tvorba ospalků u očí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Paní Kočková

Přihlášení: