Pan Mňau

Datum ztráty 15.11.2014
Místo ztráty Huštěnovice, vlakové nádraží
Telefon 773527393
Odměna ANO
Jméno Pan Mňau
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva černo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V listopadu 2014 se ztratil Pan Mňau, pohyboval se v okolí vlakového nádraží v Huštěnovicích kde měl i svou novou majitelku. Je možné, že si ho někdo vzal a vlakem odjel do jiné vesnice. Kocourek je zhruba 9 možná 10 měsíců starý (přesně nevím, protože jsem kocourka našla). Na nose a zadní levé noze má černý flíček. Žádný obojek na sobě neměl. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Váží cca 3 Kg. Povahově je přátelský, kontaktní, společenský a hodný. Určitě by se nechal nalákat na pamlsek. Přišel i na zavolání čiči. Chronický útěkář to nebyl. Okolí v místě ztráty moc dobře neznal. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. V přepravce se mu to nelíbí. Zimu moc rád nemá. Je zvyklý převážně na pobyt doma... Telefon 773527393

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pan Mňau

Přihlášení: