Pan Macek

Datum ztráty 21.02.2021
Místo ztráty Proboštov, Dělnická 268
Telefon 721430220
Odměna ANO
Jméno Pan Macek
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Bílo-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pan Macek je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5,5 kg. K cizím lidem je nedůvěřivý, bojí se aut a psů. V říjnu 2019 se ho mamka ujala nejprve do dočasné péče k rekonvalescenci po srážce autem, pod záštitou útulku Anidef, ale už jsme si ho nechali, velice rychle se u nás zabydlel. Chodil na zahradu nebo na procházku k sousedům, někdy i přes ulici, je tak středně frekventovaná (vedlejší ulice ve čtvrti s RD), ale tentokrát se nevrátil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pan Macek

Přihlášení: