Pan Kočka

Datum ztráty 26.09.2020
Místo ztráty Benešov u Semil, U školy 282
Telefon 602373783
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Pan Kočka
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Britská kočka 
Věk 1,5 rok
Barva šedá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pan kočka je 1,5 roku starý kocour. Na jméno slyší. Váží okolo 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Milý kocourek, často vrní, spokojený doma. Na zamlaskání si přiběhne pro kapsičku. V soboru ráno v 8 hod si řekl, že chce jít ven ( bylo ošklivé počasí, ale manžel ho pustil :-( a od té doby jsme ho neviděli.. Okolo domů není žádný provoz, ještě navíc v tak hnusném počasí, pro jeho zmizení nemáme žádné vysvětlení. Nikdy se nezatoulal. Máme ho cca rok a každou noc byl s námi doma.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pan Kočka

Přihlášení: