Pája

Datum ztráty 03.08.2015
Místo ztráty Bžany, Lbín 8
Telefon 774252823
Odměna ANO
Jméno Pája
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Labradorský retriever
Věk 3 roky
Barva skoro bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Pája je 3 roky starý labrador. Na své jméno slyší, je velmi přátelský a kontaktní. Na krku má pouze jednořadý kovový stahovací obojek. Nemá čip ani tetování. V pondělí (3.8.), když jsem byl u vody, mi volal soused, že moji psi utekli. Než jsem se dostal domů, už je nikdo nikde neviděl. Je ho parťák vlčák Rex byl po skoro čtyřech dnech nalezen ve vedlejší vesnici Ohníč, ale hledaný Labrador Pája je stále nezvěstný. Byl spatřen mnoha obyvateli obce Ohníč naposledy dne 5.8.2015.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Pája

Přihlášení: