Punťa

Datum ztráty 18.08.2017
Místo ztráty Ostrava Hošťálkovice, Smrková 220/7
Telefon 732332396
Jméno Punťa
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Punťa je 5 let stará kočka. Váží cca 4,5 kg. Je kastrovaná. Má bílý kožíšek s černorezavými fleky. Na první pohled zaujme černým flíčkem ve tvaru slzy přes levé oko. Slyší na jméno Punťa. Je hyperaktivní, nervní, stále v pohybu, je to malý drak, pořád s nějakými šrámy po těle. Naposledy měla odřené bříško a stroupky z minulých aktivit. Je neustále při chuti a apetitem vydá za dvě kočky.Pohybovala se většinou v okolí bydliště na ulici Smrkové v Ostravě Hošťálkovicích. Postrádáme ji od pátku 18.srpna 2017, kdy se nevrátila domů...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Punťa

Přihlášení: