Ozzy

Datum ztráty 25.05.2012
Místo ztráty Tábor, tábor
Telefon 792260983
Jméno Ozzy
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva černá místama do hněda
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, můj příběh je zdlouhavý a pokud bude někdo chtít ráda napíšu podrobně, ale zde napíšu jen nejdůležitější skutečnosti o ztrátě pejska jsem dlouho nevěděla. Když jsem byla v nemocnici tak mi teď již býv. partner řekl, že při venčení pejska srazilo auto. Chodila jsem celou dobu na fiktivní hrobeček, obrečela jsem to a až teď po tak dlouhé době jsem se po nedávném sporu dozvěděla že pejsek nezemřel, ale že ho odvel do útulku. V útulku se se mnou nebaví, že už je to dlouho a já nevím co dělat. Konkrétně se jednalo o Táborský útulek a datumově to proběhlo cca v 25. Květnu 2012. Neměl bohužel čip, ani tetování. Váží cca 20-25 Kg. Povahově je opatrný, ale hodný. Nemá rád ostatní psi - samce. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na hrudníku na levé straně má žebro jen do poloviny. Zdravotní stav byl výborný až na trávicí problémy - nesnáší konzervy. V době ztráty nebyl kastrovaný. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu a plavání má rád. V jídle není vybíravý. Autem umí jezdit. Byl zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý byl a zima mu nedělala větší problémy... Telefon 792260983

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ozzy

Přihlášení: