Oušo

Datum ztráty 11.09.2016
Místo ztráty Písek, Jiráskovo nábřeží 1041/9
Telefon +420 722 949 685
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Oušo
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kříženec
Věk 10-12
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oušo je cca 10-12 let starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 4,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Je černý a na slunci má jemně bronzovou srst. Pravé ucho má jemně natržené a na čumáčku má menší jizvu. Má zelené oči. Na první pohled vypadá zle ale je to miláček. Slyší na jméno Oušo/Ouško. Jednou nám babička zavolala že kocour se nevrátil 2 dny domů. Moc nás to netrápilo, protože jsme zvyklí, že se toulá. Když se nevrátil ani pátý den začali jsme se bát. Zatím se ještě nevrátil. Doufáme že se brzy vrátí. Je to náš medvídek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oušo

Přihlášení: