Otík

Datum ztráty 18.11.2016
Místo ztráty Praha 9, Chlumecká 591/9
Telefon 739486511
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Otík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk cca 6 let
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Otík je cca 6 let starý kocour. Nemá obojek ani čip. 18.11. byl Otík na klinice Metropolevet na kastraci a při této příležitosti mu vytrhli všechny špičáky. Otík se probral z narkozy a díky nepozornosti veterináře utekl i s kanylou v pacičce z ordinace směrem k železniční trati, která navazuje na pozemek, kde veterina sídlí. Za železnicí je zahrádkářská kolonie v ul. Borská. Otík je nalezený kocour, který ke mě přišel poraněný a vyhublý. Dala jsem mu domov a chtěla jsem zabránit množení koťátek...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Otík

Přihlášení: