Otík

Datum ztráty 22.05.2015
Místo ztráty v Liberci Vesci, u běžeckého areálu
Telefon 777071470
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Otík
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Pudl
Věk 10 let
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V pátek 22.5.2015 se nám ztratil u běžeckého areálu v Liberci Vesci stříbrný trpasličí pudl slyšící na jméno Otík. Nálezce dostane odměnu 2.000,-Kč. Otík je starý 10 let, ale nevypadá na ně, váží asi 4 kg. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě vůbec nemá. Má jen jedno varle. Povahově je opatrný, ale je hodný. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý hlavně na pobyt doma. Aktuálně otužilý docela je. Děkuji za pomoc. Telefon 777071470

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Otík

Přihlášení: