Otíček

Datum ztráty 09.06.2015
Místo ztráty Nehvizdy, 365
Telefon 721883100
Jméno Otíček
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 let
Barva bílo - zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Otíček je 8 let starý bílo-rezavý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 6 - 7 kg. Nemá na sobě žádný obojek ani čip. Je kastrovaný. Má docela dlouhé nohy a trochu zkažené zuby. Ztratil se v noci a to z 9.6. na 10.6.2015 beze stopy. Nikdy se netoulal, okolí nezná. Vždy se držel jen na zahradě. Byl velmi plachý, chytrý a inteligentní, cizích lidí se bál. Vody se bojí, cestování autem taky nesnáší dobře - hrozně kňourá. Je zvyklý na pobyt doma i venku. Je spíše líný, velkou část dne prospal, prošel se po zahradě a zas někam zalezl. Telefon 721883100

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Otíček

Přihlášení: