Oskar

Datum ztráty 28.12.2014
Místo ztráty Kosoř, V Borovičkách 278
Telefon 724313845
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Oskar
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kartouzská kočka 
Věk 2 roky
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oskar je hodný, ale ne příliš mazlivý nekastrovaný kocourek. Je zvyklý chodit ven a nestalo se poprvé, že se domů z toulek vrátil až po několika dnech. Tentokrát ale poprvé vyrazil a domů se nevrátil za mrazivého počasí. Před posledním odchodem byl delší dobu doma, protože měl nemocnou levou přední tlapku. V době odchodu byl už ale v pořádku a nekulhal, ale je možné že se mu kulhání mohlo vrátit. Blízké okolí by znát měl. Váží 5,5 Kg. Nemá žádný obojek na sobě. Nemá čip ani tetování. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí. Sní cokoliv. Mimo tlapky zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu moc nelíbí. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně v bytě... Telefon 724313845

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oskar

Přihlášení: