Oskar

Datum ztráty 17.07.2018
Místo ztráty Praha 4 - Krč, Šípková 1866
Telefon 776034332
Odměna ANO
Jméno Oskar
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 8 - 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oskar je asi 8-10 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5-6 kg. Oskárek je celý černý, velký a mohutný kocour. Poznávacím znamením jsou velké oči, krásná udržovaná černá srst a prověšené poměrně velké bříško. Chodil ven na procházky na sídlišti Jalodvorská v Praze - Krči. Celé dny se držel u baráku v ulici Šípková, vždy přiběhl na zavolání. Má rád lidi i pejsky, často se nechával mazlit od kolemjdoucích a s místními pejskaři chodil na procházky. Myslíme si, že ho někdo odnesl a někde zavřel. Viděn byl naposledy 17.7.2018 ráno.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oskar

Přihlášení: