OSKAR

Datum ztráty 20.10.2014
Místo ztráty Hradec Králové, (čtvrť) Nový Hradec Králové
Telefon 774977957
Odměna ANO
Jméno OSKAR
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Od pondělí 20.10. se nám nevrátil domů roční milovaný kastrovaný kocourek OSKAR. Naposledy byl viděn, jak randí s bílo - rezatou kočičí (asi) slečnou. Za jakékoliv informace Vám budeme vděční! Případného nálezce odměníme! Děkujeme! Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 3,5 kg. Nikdy se takto neztratil. Na konci ocásku má nalomený ocásek (zranění z mládí). Povahově je opatrný, ale je hodný. Okolí v místě ztráty by znát měl, ale možná je úzké. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý být doma i venku. Telefon: 774 977 957

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se OSKAR

Přihlášení: