Orinka

Datum ztráty 14.11.2015
Místo ztráty Praha - Malešice, Na univerzitním statku
Telefon 777352772
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Orinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Orinka je 3 roky stará kočička tmavě hnědé barvy se zelenýma očima, šilhá. Váží 4-5 kg. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Je kastrovaná, v uchu má cvik. Čip ani tetování nemá. Naposledy viděna v areálu Bazaru nábytku v ulici Na univerzitním statku 1a. Je mazlivá a hodná, ale je to kočka bytová, tak bude venku vyplašená. V oblasti jsou rodinné domky, garáže, kůlny a sklepy, proto prosíme o jejich kontrolu. Odměna za nalezení je 10 tisíc korun. Odměna náleží i útulku, do kterého bude případně kočička odvezena nálezci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Orinka

Přihlášení: