Oliver

Datum ztráty 08.05.2016
Místo ztráty Hvozdná, Mikulovka 362
Telefon 604100550
Odměna ANO
Jméno Oliver
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 2 roky
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oliver, Olda je 2 roky starý Mainský mývalí kocour. Na své jméno slyší. Váží 8-9 kg. V době ztráty na sobě měl antiparazitní obojek šedé barvy. Je čipovaný (900008800526847) a kastrovaný. Prosíme o pomoc !!! Již jsme vyčerpali všechny možnosti- místní kabelová televize, FB, letáčky, prohledání celého okolí ve dne i v noci, proto to zkoušíme ještě i touto cestou. Ztratil se nám kocourek , ale spíš se domníváme že byl ukraden !!! Barva tmavě rezavá+ bílé packy a náprsenka, má vyholené bříško. Za nalezení nebo informaci vedoucí k nalezení nabízíme finanční odměnu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oliver

Přihlášení: