Oliver (Olí)

Datum ztráty 12.02.2020
Místo ztráty Kostice, Tvrdonská 70
Telefon +420773750190
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Oliver (Olí)
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oliver je 3 roky starý britský kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný a kastrovaný. Ven chodí jen asi půl roku, předtím žil doma. Když svítilo sluníčko zašel se vyhřívat i k sousedům hned vedle, jinak nikam nešel. V tlamičce má na patře černé skvrny a bojí se. V týdnu, kdy se ztratil, byl velmi nervozní. Chodil sem a tam, upřeně v noci hleděl do dvora a mrskal ocasem, jakoby tam něco nebo někoho cítil. Ráno jsem ho pustila se vyčůrat a už nepřišel. Slyšel na chrastění krabičky s granulemi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oliver (Olí)

Přihlášení: