Oliver

Datum ztráty 03.06.2015
Místo ztráty Zruč nad Sázavou, Na Pohoří
Telefon 774218289
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Oliver
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Kříženec
Věk 2 Roky
Barva Mouro-tygrovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
HLEDÁ SE! Ahoj všichni, včera večer se nám ztratil kocour, slyší na jméno Oliver. Je hrozně plachý a ustrašený. Ztratil se ve Zruči nad Sázavou, Na Pohoří. Tímto bych chtěla Vás všechny moc poprosit, kdyby ho kdokoliv, kdekoliv viděl, prosím kontaktujte mě tady na facebooku. Váží cca 4 Kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Utekl z bytu. Není zvyklý na pobyt venku, zimu nemá rád! Má hodně velké oči. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. V jídle je spíše vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu moc nelíbí. Nebo na telefon: +420 774 218 289, odměna pro nálezce je 3000kč. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oliver

Přihlášení: