Oliver

Datum ztráty 10.05.2016
Místo ztráty Český Brod, Kolárova
Telefon 728203960
Jméno Oliver
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Britská kočka 
Věk 12 let
Barva Modrý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Oliver je 12,5 roku starý kocour. Slyší na jméno Olda. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 8 kg. Je tmavě modrý (šedý) a je úplně bezzubý. Ztratil se 10.5.2016 u našeho domu v Českém Brodě. Poslední stopa k němu vede do okolí Berounky, kam byl rádoby "novou majitelkou" odvezen a utekl jí. Mohl by se pohybovat v Praze-Košíře ul. Schodová. Je přátelský, cizích se nebojí, jde ke každému. Za každou zprávu děkujeme, moc nám chybí.Pokud jste ho viděli, dejte nám vědět na telefonní číslo 728 203 960. Děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oliver

Přihlášení: