Oliver

Datum ztráty 02.05.2015
Místo ztráty Tišnov, Na Rybníčku 1073
Telefon 776099651
Jméno Oliver
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 4 roky
Barva černá s bílým znakem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to pes plemene kavalír king charles španěl, jmenuje se Oliver. Jsou mu 4 roky, váží cca 8 kg. Je je černéhnědý a na hrudi má bílý znak. Nemá obojek ani čip, ale v pravém uchu má tetování (2110). Ztratil se v obci Rohozec ze soboty (2.5.) na neděli. Venčil se před domem a najednou byl pryč. Nikdy dříve neutekl. okolí ztráty zná. Je přátelský, na pamlsek by se nechal nalákat. S ostatními zvířaty vychází v pohodě. Na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma, má radši teplo. Je líný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Oliver

Přihlášení: