Olinka

Datum ztráty 29.07.2015
Místo ztráty Horšovský Týn, 25
Telefon 606622299
Odměna ANO
Jméno Olinka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Havanský psík
Věk 8 let
Barva šedý melír s tmavší hlavou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Olinka je Havanský psík, fenka, věk 8 let, barva šedý melír s tmavší hlavou. 29.7.2015 v 19 hod při venčení na kraji Horšovského Týna utekla do lesa mezi Horšovem a Novou vsí. Olinka váží 6 kg. Slyší na "piškot". Je kastrovaná. Nemá obojek, čip ani tetování. Je bojácná, k mužům nedůvěřivá. Na jídlo by se určitě nechala nalákat. Miluje piškoty, ale vybíravá není. Na své jméno slyší a reaguje. Má černou a čený flek okolo ocasu. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je línější povahy. Vodu nemá ráda. Zdravotní stav dobrý. Autem nerada jezdí. Je zvyklá na pobyt spíše doma. Zimu nemá ráda! Email: eva1968@seznam.cz Telefon: 606622299

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Olinka

Přihlášení: