Odry

Datum ztráty 08.10.2017
Místo ztráty Jihlava, Červený Kříž
Telefon 603586567
Odměna ANO
Jméno Odry
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Beagle
Věk 6 let
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Odry je 6 let stará fenka. Na své jméno slyší. Má obojek proti blechám. Váží cca 17 kg. Nemá obojek ani čip. Odry utekla společně s dalšími dvěma pejsky ze zahrady v odpoledních hodinách, oba pejsci se vrátili zpět, jen Odry nemůžeme nikde najít. Je to poprvé, co utekla na takhle dlouhou dobu. Pravděpodobně se bude toulat někde v okolí Červeného Kříže, Pávova nebo Zborné. Fenka je hodná, jen trochu bázlivá a nevím, zda se nechá nalákat a odchytit. V případě, že ji uvidíte, mě prosím, kontaktujte. Děkuji moc Veronika Makuderová, 603586567

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Odry

Přihlášení: