Odin

Datum ztráty 23.10.2014
Místo ztráty Jíloviště, (Chatová oblast) Bučina
Telefon 702577138
Odměna ANO
Jméno Odin
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 Roky
Barva Černo- světle Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se Německý ovčák jménem Odin. Stalo se to 23.10.2014 v cca 21:00 v Jílovišti Praha západ. Žádám všechny o sdílení a informace na mobil 702 577 138. Moc děkuji. Váží cca 34 Kg. Není čipovaný, ani tetovaný. Má na soboě červený, kožený obojek (s připrasným telefonem fixou), bez známky. Nevrátil se z procházky. Na levé přední pacce má kratší "nehet na malíčku" a má jizvu na čumáku a v pravém oku (jeho pravá) v koutku má pigmentovou skvrnu. Chronický útěkář to není. Není kastrovaný. Povahově je ostražitý, na lidi štěká (dělá bububu), ale není agresivní!!! Má rád ženy a miluje děti. Odchytit by se nechal, ale musí se na něj pomalu - nejlépe s piškotem... Okolí v místě ztráty moc neznal. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, miluje vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sám si i nastupuje. Je zvyklý na pobyt venku i doma. Telefon 702577138

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Odin

Přihlášení: