Ocilka

Datum ztráty 17.06.2017
Místo ztráty Skuteč, Hejdukova 430
Telefon +420777585785
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ocilka
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černohnědá mramorka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 17. 6. 2017 se ztratila za nejasných okolností mramorovaná kočička Ocilka. Nejmenovaná paní si ji od nás osvojila dne 1. 5. 2017. Kočička byla z Kočičí naděje z.s., Pardubice. Kočička je odčervená, očkovaná a kastrovaná. Je milá a přítulná, ale v neznámém prostředí může být hodně opatrná. I když od ztráty Ocilky uběhl už delší čas, přesto bychom se rádi dopátrali jejího pobytu, případně i jejího nového domova. Pokud Ocilku někdo nalezl a řádně se o ni stará, domluvíme se na jejím osvojení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ocilka

Přihlášení: