Obludka

Datum ztráty 02.03.2023
Místo ztráty Praha 3 - Vinohrady, Lucemburská 28
Telefon 732522821
Odměna ANO
Jméno Obludka
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Obludka je 2 roky starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží cca 5-6 kg. Je plachý, na své jméno slyší, na číčání a nejrychleji zatím vždycky přiběhl na slovo „ňaminká“. Zvyklý být doma. Obludka byl naposledy viděn v pátek 3.3. v podvečer v ulici Pod Stupni - Praha 10 Vršovice, bydlí tam pán, co ho za světla krmil a je si jistý, že viděl jeho. Nemá rád rušné ulice, auta, lidi a zvuk města, v panice mohl ale udělat cokoli. Na ulici by byl pravděpodobně někde schovaný. Na Lucemburské se ztratil u kamaráda, u kterého byl na hlídání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Obludka

Přihlášení: