Nura Kořenice

Datum ztráty 07.03.2016
Místo ztráty Žernovka, Lomová 53
Telefon 323660497
Jméno Nura Kořenice
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Německý ohař krátkosrstý
Věk 6 let
Barva Hnědá a šedé znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
PROSÍM O POMOC s hledáním šestileté feny, loveckého plemene ( NĚMECKÝ KRÁTKOSRSTÝ OHAŘ ). Jmenuje se Nura a na své jméno slyší. Fena je tmavě hnědé barvy s šedostříbrnou náprsenkou,tlama mírně šedavá a všechny čtyři packy mají také mírně prošedivění. Fena slyší na jméno NURA a má v uších rozdělené vytetované číslo….78227… tose shoduje s jejími papíry. Z neděle 6.3. na pondělí 7.3.2016 v noci někdo prostříhal kotec z kary-sítě a fenu odcizil. Čin byl spáchán ve vesnici ŽERNOVKA U PRAHY. Pozn:Jsem v invalidním důchodu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nura Kořenice

Přihlášení: