Ňůňa

Datum ztráty 04.04.2014
Místo ztráty Vochov, Vochov 3
Telefon 602181097
Odměna ANO
Jméno Ňůňa
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Vícebarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V pátek 4.4. po 21. hodině se v okolí obecního úřadu ve Vochově ztratila drobná, ani ne dvoukilová kočka. Je jí cca 8 měsíců a není kastrovaná. Část hlavy (mezi ušima a diagonálně přes oko), hřbet a ocas má mourovatý, zbytek těla bílý. Poznávací znamení je hněděmourovatý flek na vnitřní straně pravé zadní packy. Cizích lidí se bojí, ale jinak je kontaktní, hravá, mazlivá. Kontakt s ostatními zvířaty nezná. Jedná se o její první útěk. Čipovaná ani tetovaná není. V okolí lze potkat podobně zbarvené kočky, jsou ale o dost větší. Kočička je nemocná a potřebuje speciální krmivo.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ňůňa

Přihlášení: