Noriss

Datum ztráty 11.01.2015
Místo ztráty Blankartice, 95
Telefon 725279596
Odměna ANO
Jméno Noriss
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Německý ovčák
Věk 1 rok
Barva klasické znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Noriss je dlouhosrstý německý ovčák, samec. Klasická srst NO... Věk 1 rok. Ztratil se 11.01.2015 v obci Blankartice. Má velmi rád lidi. Povahově je společenský, hned ke každému jde. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Poslušný na povely, má tetování v pravém uchu 38135. Čip nemá. Má na sobě hnědý, kožený obojek, bez známky. Utekl ze zahrady. Váží cca 45 Kg. Chronický útěkář vůbec není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Umí chytat myši. Plavat umí, vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, rád jezdí. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Je hodně otužilý, dokonce nemusí teplo... Telefon 725279596

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Noriss

Přihlášení: