Nora

Datum ztráty 29.11.2018
Místo ztráty Žehuň, Žehuň 37
Telefon 720108409
Odměna ANO
Jméno Nora
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva Hnědočerná (divočák)
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Nora je 12 let stará fena. Na jméno slyší. Váží cca 30 kg. Nemá obojek ale má čip (na pravé straně krku, jelikož původní přestal fungovat a aplikoval se nový). Je kastrovaná. Nora utekla v odpoledních hodinách ze zahrady, obvykle se vrací do několika hodin. Je vysoká, kvůli nemoci dost hubená, může být dost umolousaná, může mít problémy s pohybem a oteklé klouby z námahy. Cizích lidí se obvykle bojí, ale teď již zřejmě bude vyhledávat pomoc. Neublíží, na zavolání přijde. Prosím o informaci, kde se nachází, případně o zadržení, obratem si pro ni přijedu. Je zdatná, může být i 30km od domova.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nora

Přihlášení: