Noný

Datum ztráty 12.11.2014
Místo ztráty Kunratice, V Zeleném údolí 1316/12
Telefon 728965072
Odměna ANO
Jméno Noný
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Ruská modrá
Věk 7 let
Barva tmavošedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Noný je 7 let starý kocour, plemeno Ruská modrá. Má žlutooranžové oči, je drobnější postavy (4,5 kg). Je tmavošedé barvy, je plachý, vyděšený a okolí ztráty vůbec nezná. Ostatní kočky moc v lásce nemá. Budu vděčná za jakoukoli informaci. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Utekl z domu. Je hodný. Na pamlsek by se možná odchytit nechal. Nikdy se takto neztratil. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty nezná vůbec. Je aktivní a má rád pohyb. Vody se hodně bojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem neumí jezdit, bojí se. Je zvyklý být spíše doma... telefon: 728 965 072 nebo 728 567 680

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Noný

Přihlášení: