Nona

Datum ztráty 07.04.2015
Místo ztráty Praha 6 - Liboc, Dolanská 324/4
Telefon 777193263
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Nona
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva bílá s fleky na zádech
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nona je 7 let stará kočka, bílá a má na zádech a hlavičce tmavo rezavé fleka. Vypadá to, jako by měla na hlavičce šachovnici. Je kastrovaná! Na sobě měla antiparazitní obojek tmavé barvy. Čip ani tetování nemá. Váží 3,5 kg. Ztratila se 7.4.15 v Praze 6 - Liboc, Dolanská ulice. Byla zvyklá chodit ven. Je plachá, bázlivá. Všude vleze, nechodí daleko. Netoulá se. Ostatní kočky moc v lásce nemá. Vodu ráda nemá, v autě není zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní, ale má problémy se zoubky, měla jít na operaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nona

Přihlášení: