Noby

Datum ztráty 21.10.2016
Místo ztráty Brno-střed, Koliště
Telefon 739037985
Odměna ANO
Jméno Noby
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva mourovatý s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Noby je 4 roky starý kocour. Na své jméno slyší, ale od cizích se zavolat nenechá. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný, váží cca 3 kg. Je plachý. Má nemocné pravé ucho, musí se mu pravidelně čistit, jinak ucho začne zapáchat. Ztratil se, když jsme ho přenášeli z bytu do auta - utrhlo se víko v přenosce. Stalo se to na jedné z nejrušnějších ulic v Brně. Kocour v šoku okamžitě vběhl do vozovky a přeběhl do vedlejšího parku, kde se ztratil. Neví, kam se vrátit, z bytu se dostával pouze v přenosce, dům navíc se zamyká.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Noby

Přihlášení: