Nikolas

Datum ztráty 09.11.2014
Místo ztráty Štítina, Příčná 242
Telefon 732905987
Odměna ANO
Jméno Nikolas
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk 1 rok
Barva stříbrno-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nikolas je 1 rok starý kocour, plemeno Sibiřská kočka. Je střbrno šedý a má bílou náprsenku vedoucí až k uším. Váha cca 4.5 Kg. Ztratil se 9.11. v oblasti Štítina, Příčná ulice 242. Pravidelně chodil ven, ale 9.11. se bohužel nevrátil domů. Je mazlivý, náladový polobůžek s velkou chutí na masové plechovky a jakékoliv jídlo. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Okolí ztráty zná, nikdy dříve se takto neztratil. K cizím lidem je někdy nedůvěřivý, ale je to zrovna podle jeho nálady. K ostatním kočkám není agresivní. Vody se vysloveně nebojí, ale žádný plavec to také není. Fyzicky je aktivní. Autem je zvyklý jezdit pouze k veterináři.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nikolas

Přihlášení: