Nikol

Datum ztráty 17.01.2015
Místo ztráty Týnec nad Sázavou, Chrást nad Sázavou 174
Telefon 778080701
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Nikol
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Německý ovčák
Věk 8 Let
Barva Běžné zbarvení-Tmavší
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Nikol je 8 let stará fenka, plemeno Německý ovčák. Je silnější postavy, váží 35-40 kg. Je černo šedá. Je hodná, špatně slyší. Ztratila se 17.1.15 ze zahrádky v oblasti Chrást nad Sázavou, utekla brankou. Neměla na sobě žádný obojek, není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná z procházek. Je přátelská, neublíží. Ostatní pejsky snáší dobře. Voda ji nevadí, umí plavat. Autem není zvyklá jezdit. Je trošku línější, často polehává. Telefon 778080701 a 722711626

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nikol

Přihlášení: