Nikki

Datum ztráty 20.08.2014
Místo ztráty SVOJETICE, Choceradská 106
Telefon 721612993
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Nikki
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jezevčík
Věk 12 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nikki je 12 let starý pejsek, plemeno krátkosrstý jezevčík černé barvy, samec. Má na bradě šedinky. Občas naklání hlavu na stranu. Váží kolem 8 kg. Ztratil se dne 20. 8. 2014 v obci Svojetice Praha-východ. Na sobě má béžový obojek proti blechám a řetízkový obojek bez známky. Má uchu má jizvičku po drenu. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Fyzicky je na svůj věk velice aktivní. Má rád vodu, je to plavec. K lidem je spíše přátelský, ostatní pejsky snáší, není agresivní. Nikdy dříve neutekl, okolí zná z procházek. Kontaktní druhé číslo 607 886 794

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nikki

Přihlášení: