Nikita

Datum ztráty 23.02.2014
Místo ztráty Nehvizdy, Krátká 268
Telefon 722963125
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Nikita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Německý boxer
Věk 8 měsíců
Barva Zlatá, Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
V neděli 23.02.2014, po poledni, utekla naše boxerka ještě s druhou čubou- bílý Labrador v Nehvizdech, Praha -východ. Zjistili jsme to cca po 15 -ti minutách a 3 auta, (jedna čtyřkolka - ta převážně na poli) hledali až do tmy. Asi v půl třetí jsme našli větší čubu-Labradorku na poli u Jiren, ale malá s ní nebyla... Nikita je zlatá, má bílou náprsenku a tři ťapky vepředu také bíle zbarvené. Je moc přítulná a není zlá, je zvyklá na děti a je to mazel, cizích lidí se nebojí. Obojek na sobě nemá. Čipovaná ani tetovaná není. Takle se zaběhla poprvé. Utekla ze zahrady.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nikita

Přihlášení: