Niki

Datum ztráty 07.02.2015
Místo ztráty Hradec nad Moravicí, Na Tylovách
Telefon 728507366
Odměna ANO
Jméno Niki
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Maltézský psík
Věk 14 let
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 7.2.2015 v obci Hradec nad Moravicí se v noci při venčení ztratil pes, samec slyšící na jméno Niky. Jedná se o 14 letého, ale vitálního maltézského psíka. Při venčení byl bez obojku. Bílá srst. Čip, ani tetování nemá. Váží cca 4 Kg. Povahově je opatrný, ale je hodný! Nikdo se ho vůbec nemusí bát. A na pamlsek by se možná nalákat nechal. Chronický útěkář není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Možná již hůře slyší. Je stále aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav na svůj věk výborný. Jízdu autem moc rád nemá. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý by trochu být měl, je zvyklý na pravidelné procházky... Telefon 728507366

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Niki

Přihlášení: