Nik

Datum ztráty 22.08.2014
Místo ztráty Říčany -, Mukařov
Telefon 604992241
Odměna ANO
Jméno Nik
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Pudl
Věk 8 let
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Váží přesně 4,7 kg. Ztratil mezi Říčany a Mukařovem. Utekl ze zahrady. Povahově je společenský, důvěřivý, přátelský, ale bude se bát větších psů. Má na sobě, úzký, bílý, kožený obojek, se žlutou známkou s číslem 366 a nápis Květnice. Tetování nemá, ale čip ano. Číslo čipu: 956000003729018. Nikdy neutekl. Kastrovaný není. Okolí nezná. Je velice aktivní, rád běhá. Voda mu vadí, nekoupe se. Sní cokoliv, jen granule moc nemusí. Zdravotní stav dobrý, jen má zubní kámen - vytrhali mu malé zoubky. Telefon 604992241, druhé tel. číslo: 602300176

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nik

Přihlášení: