neznámé

Datum nálezu 29.10.2021
Místo nálezu Olomouc, Horní náměstí
Telefon 775265293
Jméno neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk cca 1 rok
Barva černý, bílá náprsenka
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
Dnes 29.10. cca ve 12.45 nalezen mladý černý pes s bílou náprsenkou. Našly ho děti, které ho nechaly na Horním náměstí v Olomouci, přivolala jsem městskou policii, která jej odchytila a převezla do útulku. Pes byl bojácný k mužům, ale na jídlo se nechal uplatit kýmkoliv. Vypadal dobře živený, zdravý s čistou lesklou srstí. Pes reagoval na povel sedni s odměnou. Vypadalo to na křížence staforda/bulla/amerického buldoka, nejsem odborník..Pes neměl obojek ani jiný znak, podle kterého by šel vrátit.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: