Neznámé

Datum nálezu 21.04.2019
Místo nálezu Bystřička 269,
Telefon 730142545
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Border kolie
Věk max. 2 roky
Barva Černobílá, béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Našli jsme ho při cestě Bystřičkou na koních. Okamžitě k nám přiletěl a začal okolo nás kroužit, jako by snad byl zvyklý pást zvířata, nebo to má alespoň v genech. Nechtěl se od nás za žádnou cenu oddělit. Když už začínal pobíhat i po cestě mezi auty, vzali jsme ho na vodítko. Cestou po Bystřičce jsme se ptali místních, ale nikdo ho nepoznával. Nakonec s námi došel až domů do Hošťálkové. Má hebkou srst, je v kondici, hodný, velice nadšeně reagoval na mužskou přítomnost, majitel pravděpodobně muž

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: