Neznámé

Datum nálezu 21.01.2023
Místo nálezu Ústí nad Labem-Krásné Březno, Husova
Telefon +420739345691
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Evropská kočka 
Věk asi do 1 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kočička nalezena v Husově ulici v Neštěmicích-Krásném Březně. Chodila nálezcům hladová na balkon. Policie ji nedokázala odchytit, proto se nyní nachází v dočasné péči spolku Felisicat, z.s. Je to malá mourinka, věk odhadem maximálně 1 rok, ale je drobná, takže možná mladší - pravděpodobně loňské odrostlé kotě. Je velmi mazlivá, skáče na rameno. Nemá zimní srst, určitě není venkovní. Při odchytu neměla žádný obojek ani jiný poznávací znak. Kontakt na dočasnou péči: 724396024 (p. Kejhová).

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: