Nevím

Datum nálezu 17.06.2022
Místo nálezu Ostrava-Stará Bělá, U Balcara
Telefon 601532317
Jméno Nevím
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk Starší
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Pejsek se našel jak šlapal kolem cesty přibližně 21hodina večer...jel sem mu naproti a skoro ho neviděl až když sem byl u něj protijedoici auto e varoval spomalilo a díky bohu nesrazilo.fenecku sem zebral byla pohibla a na pokraji vyčerpání nechtěla se nechat vzit ale nemá zoubky nebyl to problém hned po nasednuti do auta usnula.spala až do rána.Je dost neduveriva boji se ale papa pije vodu u veterináře se odcervila. A je zdravá. Čip nema. Prosím jestlise neztratila neake babicce. Kontaktujte mě

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: