Neznámé

Datum nálezu 16.09.2023
Místo nálezu Nečín, Skalice 14
Telefon 721483201
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk nevím
Barva Tříbarevná delší srst
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Dnes jsme místo hub našli v suchém lese zoufale mňoukající tříbarevnou kočičku. Byla částečně zaseklá v trní. Doma v trusu samá kukuřice, kočička vypadala vysíleně a aktuálně pohuble, očka zdravá na pohled, srst lesklá, udržovaná, s dlouhou srstí na ocasu. Hned se pustila do jídla i pití a nyní odpočívá. Je hodně komunikativní, mazlivá, dostala pipetu proti klíšťatům (na sobě jich má dost, pár dní jsou nacucaná určitě). Zvyklá chodit na kočkolit, přítulná I k dětem. Částečně nás všude následuje.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: