Neznámé

Datum nálezu 04.05.2020
Místo nálezu Chýně, U Dráhy 318
Telefon 733215690
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk Nevím
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Objevil se u mně ve tři ráno na balkoně. Mazlivý kastrovaný, dobře živený, takže někomu určitě patří. Asi se dostal do kocouří rvačky a ke mně vyskočil, aby se zachránil. Vzala jsem ho dovnitř, uhostila, prospal se a šel. Druhý den byl ale na balkoně znovu a už se rovnou dožadoval vstupu. Chodí teď na delší návštěvu pravidelně. Mně to nevadí, zpříjemňuje mi dobu koronavirovou, ale pokud ho někdo postrádáte, ozvěte se.Je sice možné, že patří někomu z Chýně, ale mohl se také ztratit.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: