Neznámé

Datum nálezu 12.07.2022
Místo nálezu Stará Boleslav, Boleslavská
Telefon 774000428
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Bílý chlupatý pejsek (rasu neznám, možná boloňský psík) v úterý 12.7.kolem 18. hodiny ve Staré Boleslavi kousek od sámošky U Trusků (Bento Market). Připojil se ke mně a zkoušel zabíhat i na silnici, proto js.em ho vzala. Moc milý a přátelský chundeláč. Srst má místy zplstnatělou, možná se toulá už dýl.. Edit: Pejsek je v rukou Městské policie Brandýs nad Labem, prý u nich zůstane den, dva, pak půjde do útulku v Lysé nad Labem. Bohužel si ho nemůžeme ponechat u sebe víc dní.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: