Neznámé

Datum ztráty 17.08.2021
Místo ztráty Čestlice, U ulice Průhonická, na parkovišti před Obchodním centrem Čestlice (tam, kde je Albert)
Telefon 774041034
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Ostatní
Věk Mládě
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Našli jsme zakrslého králíčka. Je to mládě, nepoznám, jak staré, pohlaví také neznáme (ale musela jsem ho vyplnit). Měří na délku asi 10cm. Má malá ouška normálně nahoru (není to beránek). Barva hnědá, sem tam černý chloupek. Byl před nákupním centrem, seděl na trávě a schovával se do keřů. Je hodně vyplašený, v ruce piští a snaží se utéct. Jestli ho nějaký človíček oplakává, byla bych ráda, aby se králíček dostal domů. V opačném případě koupíme klec a postaráme se o něj jak nejlépe budeme umět.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Neznámé

Přihlášení: